• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Bitcoin Fiyatı Rekor Kırdı

Bitcoin Fiyatı Rekor Kırdı

Dijital para olarak hayatımıza uzun zaman önce girmiş olan Bitcoin, son dönemlerde çok fazla ilgi görmeye başladı. Bildiğiniz gibi artık neredeyse tüm alışveriş siteleri, online platformlar ve benzeri birçok sistem Bitcoin kullanmaya başladı. Bu durumunun önceleri pek fazla ilerlemeyeceği düşünülürken, şimdi önüne geçilemiyor. Bitcoin değeri sürekli olarak yükseliyor. Bitcoin fiyatı rekor kırdı. Oldukça yüksek değerlere geldi. Eminiz ki siz de duyunca şok olacaksınız. Dolar ve Türk Lirası olarak kıyaslama yapıldığı zaman aradaki farkı en iyi şekilde anlayacaksınız. Peki şimdi güncel Bitcoin fiyatı nedir, biliyor musunuz? Eğer bu konu hakkında çok daha fazlasını arıyorsanız, hemen şimdi yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

Bitcoin Yükselişi Durdurulamıyor

Milyonlarca insanın dikkatini çekmeyi başaran, yatırımcıların yöneldiği, çok uzun zaman önce Bitcoin sahibi olanların şimdi zenginlik sınırına doğru yol aldığı dijital para birimi, oldukça yüksek rakamları buldu. Bundan bir hafta öncesine kadar 1 BTC tam olarak 2124,10 Dolar seviyesindeydi. Bugün itibariyle, yani 1 Haziran 2017 tarihinde fiyatı son derece arttı. Peki 1 BTC kaç dolar biliyor musunuz? Eğer bunu öğrenmek istiyorsanız, yazımızın devamında veriyoruz.

1 BTC: 8.777,67 Türk Lirası

1 BTC: 2.484,27 Dolar

Yukarıda Dolar ve Türk Lirası olarak karşılığını gördüğünüz 1 Bitcoin, daha da yükselecek gibi duruyor. Bundan 1 ay öncesine kadar 5 bin Türk Lirası seviyelerinde gezen BTC, şimdilerde 3 bin küsuratlı bir artışa sahne oldu. Bunun bir rekor olduğu açıkça görülebiliyor. Bunun yanında uzmanlar daha da değerleneceği görüşünde. Artık yatırımların bu yönde yapıldığı ve bundan sonra dijital paranın daha da dikkat çekeceğini düşünüyoruz. Bundan 1 ay önce yatırımcılar biraz daha değeri düşsün diye beklerken, belki de hayatlarının fırsatını kaçırdılar. 2 ay öncesinde yatırımını bu yönde yapanlar ise milyon dolarları kazanacak konuma geldiler. Dalgalı bir gidişatı bulunan ancak son dönemlerde sürekli artış gösteren Bitcoin, geleceğin para birimi olarak görülüyor. Bu nedenle dikkatler üzerinde ve uzmanlar tarafından takibe alındı. Yakın zamanda gelecek artış ya da azalış ile ilgili haberleri de burada bulabileceksiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM