• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST

Künye

YÖNETİM YERİ ADRESİ
AZİM MEDYA GAZETECİLİK VE MATBAACILIK A.Ş
Kayışdağı Mahallesi Atilla Caddesi Ceylan Sokak No:32 D1 Ataşehir/İstanbul
Tel: 08506648595

SORUMLU MÜDÜR
Murat ÖZTÜRK
mail:
 murat@haberfen.com
gsm: +90 53243344546

Deniz ASLAN 
mail: 
deniz@haberfen.com
gsm: +90 5342384455

REKLAM REZERVASYON
reklam@haberfen.com

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
info@haberfen.com

HUKUK DANIŞMANI
Adem KOÇ 
gsm:
+90 5324134544

ALTYAPI ve TEMA
WordPress

Bilgi ve Destek Hattı
08503789899

SERVİS YER SAĞLAYICI 
Esentepe Mahallesi, Esentepe Mah. Büyükdere Cad,
Metrocity AVM No:171, 34394 Şişli/İstanbul

UYARI

“Haberfen.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı AZİM MEDYA Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2015 Haberfen.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları Haberfen.com’a aittir. Haberfen.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Haberfen.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Haberfen.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Haberfen.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Haberfen.com However, sometimes the Haberfen.com uses third parties to process your information. Haberfen.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Haberfen.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Haberfen.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Haberfen.com and its services. When you use Haberfen.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Haberfen.com cookies section of our full Privacy Policy.

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM