• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Nuvo Nedir?

Nuvo Nedir?

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte bankacılık işlemleri şubeye dahi gitmeden yapılabilir hale geldi. Dijital bankacılığın kat ettiği yol sayesinde günümüzde pek çok insan müşterisi olduğu bankanın şubesine dahi uğramadan pek çok bankacılığı işlemini kolaylıkla yapabilmektedir. Dijital bankacılık denildiğinde ise Yapı Kredi Nuvo dijital bankacılık hizmetleri öne çıkmaktadır. Nuvo İnternet Bankacılığı uygulaması gibi pek çok seçenek sayesinde siz de ev veya iş yerinizden ayrılmadan işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Yapı Kredi Nuvo hizmeti hakkında detaylı bilgiler edinmek için yazımızı okumayı sürdürmemiz yeterli. Öncelikle bilmeyenler için Nuvo nedir ve ne işe yarar konularını el alıp detaylı şekilde inceleyelim.

Nuvo Nedir?

Nuvo, Yapı Kredi Bankası’nın sunmuş olduğu dijital bankacılık hizmetidir. Şubeye bile gitmeden bankacılık işlemlerini gerçekleştirme olanağını tanımaktadır.

Nuvo Ne İşe Yarar?

EFT ve havale gibi işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasında önemli rol oynamaktadır. Nuvo kullanıcıları EFT ve havale işlemleri için herhangi bir ücret ödemesi yapmamaktadır. Sizde EFT ve havale işlemlerini çok sık gerçekleştiriyorsunuz Nuvo hizmetinden faydalanıp ücret ödemeden bu bankacılık hizmetlerinden yararlanmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Yapı Kredi Nuvo hizmeti faiz oranlarının yüksek olması ile de kendisini göstermektedir. İhtiyaç kredisi gibi kredi imkanlarından yararlanmasına imkan tanıyan Yapı Kredi Nuvo ile sizde finansal kaynak temin edebilirsiniz. Yapı Kredi Nuvo kullananlardan hesap işletim ücreti de alınmamaktadır. Hesap işletim ücreti ödemek istemiyorsanız Yapı Kredi Nuvo’yu seçenekleriniz arasına dahil edebilirsiniz. Yapı Kredi Nuvo hizmetinin öne çıkmasının bir başka nedeni ise sunmuş olduğu kart çeşitliliğidir. Kişinin yaş aralığı, eğitim ve çalışma durumuna göre kart seçenekleri bulunmaktadır. Bu kartlar Nuvo Öğrenci Kart, Nuvo Genç Çalışan Kart ve Nuvo Klasik Kart’tır. Dijital bankacılık söz konusu olduğunda öne çıkan Nuvo’dan yararlanmak isteyenlerin Yapı Kredi müşterisi olması gerekmektedir. Yapı Kredi müşterisi iseniz siz de sağladığı avantajlarla kullanıcılarını mutlu eden Nuvo dijital bankacılık hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM