• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Enpara Nedir Ne İşe Yarar?

Enpara Nedir Ne İşe Yarar?

Teknolojide yaşanan gelişmeler özellikle bankacılık sektöründe çok daha geniş ve avantajlı hizmetlerin sunulmasının önünü açtı. Dijital bankacılık hizmetlerinden yararlanıp ev veya iş yerinizden bir adım dahi uzaklaşmadan artık bankacılık işlemlerini gerçekleştirmeniz mümkün. Dijital bankacılık denildiğinde akla ilk gelen ve öne çıkan isimlerden birisi de Enpara’dır. QNB Finansbank ürünlerinden olan Enpara bu alanda ilk olma özelliğine sahiptir. 2012 yılının Ekim ayında kurulan Enpara şubesiz dijital bankacılık hizmetleri sunmaktadır. Çok geniş bir müşteri alınan ulaşan Enpara aracılığı ile sizde bankacılık işlemlerinizi rahatlıkla ve güven içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Enpara’nın tam olarak ne olduğunu bilmeyenlerin merak edip sordukları sorular arasında Enpara nedir ve Enpara ne işe yarar soruları öne çıkmayı sürdürüyor. QNB Finansbank ürünü olan Enpara, şubesiz dijital bankacılık hizmetidir. Enparayı kullanıp sizde bankacılık işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde halletme olanağını değerlendirebilirsiniz. Şimdi dilerseniz Enpara ne işe yarar hep birlikte mercek altına alalım.

Enpara Ne İşe Yarar?

En sık kullanılan bankacılık işlemleri arasında EFT ve havale işlemleri ilk sıradadır. Para transferleri için tercih edilen bu iki yöntemi sizde Enpara aracılığıyla kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Enpara üzerinden EFT ve havale işlemi yapıldığında herhangi bir ücret talebinde bulunulmamaktadır. Siz de dilerseniz Enpara’nın bu hizmetini kullanıp EFT ve havalelerinizi ücretsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

Enpara kullananların sağladığı avantajlardan bir diğeri ise hesap işletim ücreti ödemiyor olmalarıdır. Enpara müşterilerinden hesap işletim ücreti kesilmemektedir.

Tasarruflarını değerlendirme niyetinde olanlara Enpara’nın sunduğu yüksek mevduat faiz oranları dikkat çekmektedir. Tasarruflarınızı mevduat faiz oranları ile değerlendirmek istiyorsanız siz de Enpara’nın bu hizmetini mutlaka incelemelisiniz. Enpara kampanyaları da yine büyük ilgi çekmektedir. Sunmuş olduğu çeşitli kampanyalarla adından sıkça söz ettiren Enparanın kampanyalarını sizde dilerseniz değerlendirebilirsiniz. Nakit paraya ihtiyaç duyanlara çok avantajlı ve uygun kredi faiz oranları sunması Enpara’nın öne çıkan bir başka özelliğidir.

Enpara nedir ve Enpara ne işe yarar konularını merak edenler için ele aldık. Dijital bankacılık hizmetleri ile yıldızı parlayan Enpara sağladığı hizmetler ile sizden de tam not almayı başarabilir. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM