• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Dondurulmuş Ürünlere Ortaköy’de Dört Mevsim Ulaşabilirsiniz

Dondurulmuş Ürünlere Ortaköy’de Dört Mevsim Ulaşabilirsiniz

Sağlığımız için mevsiminde yetiştirilen ve toplanan sebze – meyveleri tüketmeliyiz. Her gün en az 4-5 porsiyon meyve tüketmemiz gerektiği yapılan ürün tanıtım reklamlarında bile zorunlu olarak vurgulanıyor. Peki sizler yediğiniz – içtiğiniz şeylere ne kadar dikkat ediyorsunuz? Satın aldığınız ve yüksek meblağlar ödediğiniz sebzeler ve meyveler organik olarak mı yetiştiriliyor? Ürünleri satın alırken hepsinin organik tarım sonucunda yetiştirildiği söylenmiş olabilir ancak bu ne kadar doğru? Ayrıca dondurulmuş gıdaları satın alırken saklama koşullarına uygun olup olmadıklarını biliyor musunuz? Eğer bu konularda kafanız karıştıysa artık barbunya gibi dondurulmuş ürünlere Ortaköy’de dört mevsim ulaşabileceksiniz. Örneğin dondurulmuş barbunya seçeneklerimiz arasında mevcuttur. Ne zaman ihtiyacınız olursa zamanında toplanmış ve dondurulmuş barbunya sipariş verebileceksiniz. Kısa süre içerisinde kapınıza kadar teslim edeceğiz.

Dondurulmuş Sebze – Meyvelerde Dikkat Edilecekler

Dondurulmuş sebze ve meyve satın almadan önce mutlaka bazı şeylere dikkat etmelisiniz. Öncelikli olarak dondurulan ürünlerin organik olup olmaması son derece önemlidir. Organik ürünleri tercih etmelisiniz. Peki ama dondurulmuş olmalarında sakınca yok mu? Aslına bakarsanız saklama koşullarına ve şartlarına tam anlamıyla uyulduğu zaman herhangi bir sakınca bulunmuyor. Örneğin dondurulmuş bezelye eğer saklama koşullarına uygun dondurulmuşsa herhangi bir problem yaşanmayacaktır. Kesinlikle sağlıklı bir korunma işlemi uygulanmış olması gerek. İşte bu noktada işletmemiz devreye giriyor. 20 yıldan uzun süredir hem yetiştiriciliğini yaptığımız hem de satışını gerçekleştirdiğimiz dondurulmuş bezelye gibi daha pek çok sebzeyi sizlere ulaştırıyoruz. Antalya ve Bursa bölgelerinde yetiştirdiğimiz organik ürünleri kapınıza kadar taptaze olarak getiriyoruz. Hemen bezelye siparişi vermek için bize WhatsApp üzerinden yazabilir ya da arayarak iletişim kurabilirsiniz.

Her Mevsim Frambuaza Erişiminiz Var

Frambuaz tropikal mevsim kuşağında bulunan ülkelerde yetişmektedir. Ülkemizde de frambuaz tüketimi bulunsa da yetişme alanı pek bulamamaktadır. Özellikle bu şartlara daha çok uyan yer Antalya ve çevresi olduğundan dolayı buralarda biraz da olsa rastlanabilir. Bu nedenle her mevsim siz değerli müşterilerimizin frambuaz erişimi olsun diye dondurulmuş olarak onun da teminini gerçekleştirebiliyoruz. Tüm saklama koşullarına uygun şekilde bekletilmiş dondurulmuş frambuaz artık ne zaman isterseniz size bir telefon kadar yakınlıkta. İstanbul Ortaköy’de bulunan dükkanımızdaki tüm ürünlerden sipariş edebilir ve gönül rahatlığı ile organik meyve – sebzeye erişebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM