• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Clash Royale

Clash Royale

IOS ve Android uygulama pazarında oyuncularının sayıları hızla artan yepyeni bir yarış var! Heyecanını ve yaratıcılığını katlanarak arttıracak gerçek zamanlı bir strateji oyunuyla tanışmaya hazır mısın? Yalnızca bir tık kadar uzağında ve hem de ücretsiz desek?

Stratejik düşünmeyi seviyor, büyük bir arenada tüm zorluklara rağmen mücadele ederim diyorsan en çok oynanan mobil oyunların başında gelen Clash Royale ile senin için tanışmanın vakti çoktan gelmiş.

Clash of Clans’ın geliştiricisi olan Supercell tarafından piyasaya sürülmüş Clash Royale, gerçekten de 2016’dan bu yana en çok oynanan mobil oyunlardan biri ve her yaştan oyuncuya, birden farklı tarza hitap eden bir çeşitlilik sunuyor. Clash of Clans’taki birçok karakteri içinde bulabileceğin bu oyunda yine kendi karakterlerini kendin geliştirebilir, yeni arenalar yaratabilir, seviyeleri oynadıkça geliştirebileceğin taktiklerle kolayca geçebilir ve kazanan sen olabilirsin. Heyecanını daima dinamik tutabileceğin bu mobil oyunda önemli olan sonuna kadar mücadele vermek. Gerçek zamanlı ve strateji tabanlı bir kart oyunu olan Clash Royale ile bu arenaya sen de katıl! Bırak bu oyun sana aynı zamanda kendi hayatında karşılaşacağın engellere karşı sonuna kadar mücadele vermeyi öğretsin!

Yapman gerekeni merak ediyorsan; önce kartlarını toplayacak, birbirlerine karşı avantajları ve dezavantajları olan bu kartların özelliklerini kullandıkça öğrenecek ve onları sınıflandırarak yükselteceksin. İçinde prensler, şövalyeler, yavru ejderhalar, okçular, cadılar ve daha nicelerini bulunduran karmaşadan bu aileyi kurtaracak, büyülere ve düşmanlara karşı koruyarak onlar için tüm kötülükleri yok edeceksin. Peki, ücretsiz indirebileceğin ve gerçek zamanlı oynayacağın bu mobil oyun ile kendi savaş topluluğunu oluşturarak çoğalmayı, çoğaldıkça güçlenmeyi, güçlendikçe hiçbir rakip tanımayacağın bu mücadelenin kazananı ‘’sen’’ olmayı istemez misin? ‘’Hazırım bile!’’ dediğini duyar gibiyiz. O zaman hiç vakit kaybetmeden hangi işletim sistemini kullanıyorsan alışveriş mağazana gir ve hiçbir şey ödemeden çık! Sen de bu heyecanın ortağı ol! Kendi savaş topluluğunu oluştur, çoğal, güçlen ve gereğine inandığın her şeyi yap! Kazanana kadar!

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM